Søgemenuer
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Håndbold i TV

torsdag 17. jan
Kl: 15:00 Chile - Saudi Arabien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
TV2 Sport
torsdag 17. jan
Kl: 15:30 Brasilien - Korea VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
DR1
torsdag 17. jan
Kl: 15:30 Bahrain - Japan VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
DR1
torsdag 17. jan
Kl: 15:30 Egypten - Angola VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
DR1
torsdag 17. jan
Kl: 17:30 Østrig - Tunesien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
TV2 Sport
torsdag 17. jan
Kl: 18:00 Tyskland - Serbien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
TV2 Play
torsdag 17. jan
Kl: 18:00 Qatar - Argentina VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
DR2
torsdag 17. jan
Kl: 18:00 Makedonien - Island VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
DR TV
torsdag 17. jan
Kl: 20:15 Danmark - Norge VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe C
DR1
torsdag 17. jan
Kl: 20:30 Frankrig - Rusland VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe A
TV2 Play
torsdag 17. jan
Kl: 20:30 Spanien - Kroatien VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe B
TV2 Play
torsdag 17. jan
Kl: 20:30 Sverige - Ungarn VM 2019 DEN/GER Indledende runde · Gruppe D
TV2 Sport
lørdag 26. jan
Kl: 14:30 Odense HC - Brest Bretagne Handball (FRA) EC Damer · Pulje 1
DR1
søndag 27. jan
Kl: 19:30 Buducnost (MNE) - København Håndbold EC Damer · Pulje 1
TV3 MAX
tirsdag 29. jan
Kl: 18:30 Silkeborg-Voel KFUM - Aarhus United HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 30. jan
Kl: 18:30 TTH Holstebro - Nykøbing F. Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 30. jan
Kl: 20:30 Viborg HK - København Håndbold HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 02. feb
Kl: 16:10 Aalborg Håndbold - GOG Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
mandag 04. feb
Kl: 18:30 KIF Kolding - Nordsjælland Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
mandag 04. feb
Kl: 19:00 København Håndbold - Odense HC EC Damer · Pulje 1
TV3 Sport
tirsdag 05. feb
Kl: 18:30 Bjerringbro-Silkeborg - TTH Holstebro Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 06. feb
Kl: 18:30 Herning-Ikast Håndbold - Viborg HK HTH Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 07. feb
Kl: 20:15 TMS Ringsted - Skanderborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 09. feb
Kl: 15:00 TTH Holstebro - HC Dobrogea Sud Constanta (ROU) EC Herrer · Pulje 1
TV3 MAX
lørdag 09. feb
Kl: 16:10 Mors-Thy Håndbold - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 09. feb
Kl: 19:30 KS Azoty-Pulawy SA (POL) - GOG Håndbold EC Herrer · Pulje 1
TV3 MAX
søndag 10. feb
Kl: 15:00 Metz (FRA) - København Håndbold EC Damer · Pulje 1